Blogosfera

Przydatna wiedza na temat walut i biznesu oraz fakty z życia Amronetu.

Powrót do Blogosfery wróć

Ostatnia debata telewizyjna Trumpa z Bidenem

Dzisiaj w nocy odbędzie się ostatnia debata telewizyjna Trumpa z Bidenem, która może wpłynąć na sondaże, w których zdecydowanym zwycięzcą jest Biden. Oliwy do ognia dodały informacje z FBI, jakoby znaleziono dowody na to, że Rosja i Iran próbowały wpłynąć na wybory w USA.

Informację takie przedstawił John Ratcliffe, jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiego wywiadu.
Podczas zwołanej specjalnie konferencji prasowej przyznał, że Iran i Rosja uzyskały informację o rejestracji wyborców.

Stabilny po wczorajszych szaleńczych wzrostach jest funt. Dzisiaj wieczorem mają zostać wznowione negocjacje w Londynie, gdzie ma się pojawić grupa negocjatorów z UE.
Do umocnienia GBP wystarczyła jednak informacja o tym, że szef unijnych negocjatorów Michel Barnier przemawiając w Parlamencie Europejskim, stwierdził że porozumienie z Wielką Brytanią jest już bliskie do osiągnięcia.

Na parze euro-złoty wciąż toczy się gra o przełamanie linii 4,60 zł. Polska waluta pozostaje słaba i to w dodatku w obliczu względnej słabości dolara.

We wrześniu wartość produkcji sprzedanej przemysłu była aż o 15,5 proc. wyższa w porównaniu z sierpniem poinformował Główny Urząd Statystyczny. Lecz był to zarazem rezultat o 5,9 proc. wyższy od odnotowanego we wrześniu 2019 roku – tegoroczny wrzesień liczył sobie o jeden dzień roboczy więcej od zeszłorocznego.

O godzinie 10.00 kurs EURO (EUR) – 4.5861, kurs DOLARA (USD) – 3.8665, kurs FRANKA (CHF) – 4.2670, kurs FUNTA (GBP) – 5.0808.

Ekspert Amronet.pl

nowszy wpis starszy wpis