Uwaga! Nowy rachunek do WPŁAT PLN PKO BP - 14 1020 5242 0000 2802 0492 9651
O nas
Wydarzenia
Nasza misja
Nagrody
Media

Payholding International sp. z o.o. sp. k. to jedna z największych grup internetowych do wymiany walut

Wiodąca firma w systemie kantorowym oraz innowator technologii systemów giełdowych do obsługi wszelkiego rodzaju transakcji.
Funkcjonujemy od 2013 roku.
Jesteśmy pierwszą technologiczną firmą w Polsce, która stworzyła aż 3 kantory do internetowej wymiany walut. Priorytetem dla nas są praktyczne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas oraz pieniądze, a nacisk na innowacje pozwala nam zagwarantować bezpieczeństwo transakcji. Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy aplikację w środowisku SAP umożliwiającą wymianę walut bez wychodzenia z systemu księgowego SAP Business One. Dodatkowo pracujemy nad nowym kantorem internetowym dostępnym w systemie abonenckim. Usługi z zakresu wymiany walut skierowane są zarówno do sektora biznesowego jak i klientów indywidualnych.

Naszą ofertę rekomendujemy m.in. kredytobiorcom spłacającym raty w obcej walucie, entuzjastom podróży, osobom pracującym za granicą oraz przedstawicielom firm. Wiemy, jakie są potrzeby klientów i potrafimy im sprostać. Dlatego naszym celem jest rozbudowanie platform wymiany walut, które zagwarantują bezpieczeństwo transakcji, korzystne ceny walut oraz szybkie i globalne przelewy w dowolne miejsce.

Wymień walutę z Payholding International sp. z o.o. sp.k. już dziś!