wymiana walut online

Amronet Community

Amronet to platforma łącząca w innowacyjny sposób kantor internetowy i serwis społecznościowej wymiany walut w jednym miejscu.

Stawiamy na lepsze kursy niż w Twoim banku, szybkie i darmowe przelewy oraz bezpieczeństwo transakcji.

Innowacyjna platforma walutowa

Amronet.pl to platforma łącząca w innowacyjny sposób kantor internetowy i serwis społecznościowej wymiany walut w jednym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu jej klienci mogą zdecydować się zarówno na wymianę po kursie ustalanym przez portal, jak i na transakcje między użytkownikami.

Amronet.pl posiada wszystkie cechy, które są cenione na rynku finansowym – czyli bezpieczeństwo i szybkość działania, a co najważniejsze ma wpływ na dużą oszczędność pieniędzy.

Misja i cel

Bezpiecznie i globalnie

Naszą misją jest chęć bycia wiodącą platformą online wykorzystującą najnowsze dostępne technologie, które umożliwiają bezpieczne, szybkie i globalne transakcje wymiany walut. Naszym celem jest rozbudowanie platform wymiany walut, które zagwarantują bezpieczeństwo transakcji, korzystne ceny oraz szybkie i globalne przelewy w dowolne miejsce.

Grupa internetowa wymiany walut

Payholding International sp. z o.o.

Amronet jest częścią grupy Payholding International Sp. z o.o. wiodącej firmy w systemie kantorowym oraz innowatora technologii systemów giełdowych do obsługi wszelkiego rodzaju transakcji, funkcjonującej od 2013 roku. Pierwsza technologiczna firma w Polsce, która stworzyła aż 3 kantory do internetowej wymiany walut.

Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy aplikację w środowisku SAP.

Innowacyjne rozwiązania

Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy aplikację w środowisku SAP umożliwiającą wymianę walut bez wychodzenia z systemu księgowego SAP Business One. Dodatkowo pracujemy nad nowym kantorem internetowym dostępnym w systemie abonenckim. Usługi z zakresu wymiany walut skierowane są zarówno do sektora biznesowego jak i klientów indywidualnych.

Dlaczego warto dołączyć do Amronet?

Najlepszy Kurs

Amronet oferuje swoim użytkownikom nalepszy możliwy kurs i na bieżąco weryfikuje wszystkie oferty.

więcej

Bezpieczeństwo

Od 2013 roku działając na rynku walut stosujemy zabezpieczenia identyczne jak w bankowości internetowej.

więcej

Szybko i wygodnie

Usługę wykonasz ekspresowo i bezpiecznie nie ruszając się z domu, a w razie pytań pomocy udzieli nasz doradca.

więcej

Przelewy zagraniczne

W Amronet możesz bez prowizji wysyłać pieniądze za granicę. Dzięki przelewom ekspresowym będą szybko na Twoim koncie.

więcej

Jak działa Amronet.pl?

KROK 01

Wpłata do Amronetu

Przelej do Amronet.pl pieniądze przeznaczone na wymianę walut. Realizujemy wpłaty środków ze wszystkich banków w Polsce i na Świecie!

KROK 02

Wymiana waluty

Za pomocą kilku kliknięć wymieniaj waluty po najlepszych kursach na rynku. Gwarantujemy Ci szybkość działania i bezpieczeństwo każdej transakcji. Obsługujemy najpopularniejsze waluty: PLN, EUR, USD, GBP, CHF oraz RUB.

KROK 03

Wypłata z Amronetu

Wypłać kupioną walutę na wskazane przez siebie konto w Polsce lub za granicą za 0 PLN! Realizujemy transfery na Twoje konto walutowe lub konto osoby trzeciej.

Użytkownicy Amronet zyskują więcej! Sprawdź naszą ofertę