Blogosfera

Przydatna wiedza na temat walut i biznesu oraz fakty z życia Amronetu.

Powrót do Blogosfery wróć
Kontakt Kantor Wymiany Walut

Wymiana walut online vs. stacjonarna. Sprawdź zysk

Wymiana walut przez Internet jest bezpieczna i szybka. Wymianę przez Internet możemy wykonać  z dowolnego miejsca na świecie – do takiej wymiany potrzebny nam jest jedynie dostęp do Internetu. Często podkreślamy, że wymiana walut w Amronet.pl jest korzystna. To prawda, kursy w serwisach do internetowej wymiany walut są zdecydowanie korzystniejsze niż te w bankowości lub kantorze stacjonarnym.  Dziś pokażemy Wam, jaką konkretnie kwotę możecie zyskać wymieniając waluty online. Należy dodać, że dzięki wymianie internetowej oprócz oszczędności pieniędzy zyskujemy, swój czas – cały proces wymiany odbywa się bez wychodzenia z domu. Wymieniając waluty online, nie mamy przy sobie gotówki, nie musimy jej zawozić do placówki stacjonarnej – tutaj wystarczy kilka kliknięć w serwisie i swoim banku.

Korzyści związane z wymianą walut przez Internet

Serwisy internetowe zapewniają różnego rodzaju promocje, negocjacje cenowe, programy partnerskie lub inne usługi.  Co ważne, kursy walut lub spread także różnią się od siebie, w zależności od danego serwisu. Aby zaoszczędzić przy wymianie waluty warto zwrócić szczególną uwagę na:

– wysokość aktualnego kursu

– kosztów przelewów przychodzących i wychodzących

– wysokość prowizji i opłaty dodatkowe np. koszty przelewu ekspresowego

– negocjacje

– promocje dla nowych klientów

Porównanie kursów walutowych

W serwisie pracawsieci.pl można przeczytać artykuł, w którym autor wskazuje, że wymiana walut w serwisie internetowym może być nawet 20-krotnie tańsza. Oznacza to, że nawet przy mniejszych kwotach przeznaczonych do wymiany, może być to duża różnica. Zatem nie ma znaczenia czy wymieniasz waluty regularnie np. opłacając faktury czy jednorazowo np. płacąc za zagraniczne wakacje ponieważ w każdym z tych przypadków realnie zaoszczędzisz własne środki. Autor wspomnianego artykułu, który możecie przeczytać TUTAJ wskazuje, że przy wymianie 5000 Euro, jest to nawet 650 zł oszczędności – w porównaniu z kursem bankowym oraz 250 zł, w porównaniu do kursu kantoru stacjonarnego.

Po dokładne kalkulacje kursów walutowych i szczegóły dotyczące wymiany walut zapraszamy tutaj:

https://www.pracawsieci.net/kantor-internetowy/

 

nowszy wpis starszy wpis