Wymiana po kursie własnym.

Wymiana waluty po kursie własnym daje elastyczną możliwość przedłożenia własnej propozycji kursu po jakim chcesz dokonać przewalutowania. Polecamy tę opcję klientom, którzy są gotowi poczekać na sfinalizowanie transakcji.

Aby zlecić wymianę po kursie własnym, po zalogowaniu się w Amronet.pl należy wejść w zakładkę Nowe zlecenie wymiany, następnie wskazać parę walutową do wymiany, np. PLN/USD, wpisać kwotę i wybrać KURS WŁASNY.

Jeżeli Twój kurs będzie odbiegał od rynkowego czas finalizacji może znacznie się wydłużyć.

Czy mogę zmienić już złożone zlecenie?

Sfinalizowanego zlecenia nie da się anulować, natomiast jeśli zlecenie składa się z cząstkowych kwot (w przypadku wymiany po kursie własnym), anulowaniu podlegają kwoty, które nie zostały jeszcze wymienione.

Aby sprawdzić status danego zlecenia, jak również je anulować, należy skorzystać z karty Historia transakcji i operacji oraz opcji Anuluj zlecenie. Jeżeli status Waszego zlecenia wynosi 0%, można anulować całość.

Uwaga: W przypadku anulowania oferty jedynym kosztem mogącym wystąpić jest koszt przelewu wypłaty środków na rachunek innego banku zgodnie z dyspozycją. Samo anulowanie zlecenia jest całkowicie bezpłatne.

Powrót do Pomocy wróć

Jeżeli masz nadal pytania skontaktuj się z nami.