Czy mogę zmienić już złożone zlecenie?

Wymiany waluty w Amronet.pl dokonać może tylko zarejestrowany użytkownik. Aby zlecić wymianę należy zalogować się do platformy i wybrać kartę Nowe zlecenie wymiany.

Wskaż parę walutową zlecaną do wymiany, np.: PLN/USD czy EUR/PLN, następnie wpisz kwotę do wymiany lub wybierz pole WYMIEŃ CAŁOŚĆ.

KURS NAJLEPSZY DOSTĘPNY.

Jeśli priorytetem jest czas, skorzystaj z najlepszego dostępnego kursu. Zlecenie wymiany waluty zostanie wtedy zrealizowane automatycznie, a zakupiona waluta od razu znajdzie się w Twoim portfelu. W przypadku kursu najlepszego dostępnego akceptacja jest jednoznaczna ze złożeniem dyspozycji natychmiastowej wymiany waluty.

KURS WŁASNY.

Wybierając KURS WŁASNY wpisz kurs wymiany, który Cię interesuje. W ustaleniu najkorzystniejszego kursu pomogą Ci dane z tabelami ofert użytkowników Amronet.pl.

Pamiętaj!

W zależności od ustalonego kursu może to wiązać się z dłuższym czasem oczekiwania na sfinalizowanie Twojego zlecenia wymiany waluty do kilku godzin lub nieco dłużej.

Akceptacja przy wyborze kursu własnego skutkuje tym, iż zlecenie jest w trakcie oczekiwania na realizację (status możesz sprawdzić w Historii transakcji i operacji). Po wskazaniu pary walutowej oraz kursu, dodanie nowego zlecenia odbywa się poprzez wybranie opcji AKCEPTUJ.

Powrót do Pomocy wróć

Jeżeli masz nadal pytania skontaktuj się z nami.