Uwaga! Nowy rachunek do WPŁAT PLN PKO BP - 14 1020 5242 0000 2802 0492 9651
O nas
Wydarzenia
Nasza misja
Nagrody
Media
Ogólnopolski program promocyjny organizowany od 10 lat, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Znowu dzięki Wam udało nam się wygrać!
Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Użytkownicy docenili terminowość realizacji transakcji.
Zdobycie "Lauru Eksperta"to prestiż, wyróżnienie i ogólnopolska promocja nagrodzonych produktów i marek. Projekt to jeden z najbardziej znanych ogólnopolskich konkursów i programów doradztwa konsumenckiego. Przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uczelni.
Laur klienta to jeden z największych projektów w kraju. Przynosi odpowiedź na pytanie, która firma/produkt/usługa jest liderem jakości i innowacyjności. Wyboru dokonali klienci. Laur Klienta jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o danej usłudze lub produkcie.
Program Firma Wiarygodna Finansowo jest przyznawany rzetelnym firmom oraz solidnym przedsiębiorcom. Certyfikat potwierdza, że jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym, który reguluje terminowo swoje zobowiązania. Zostaliśmy zweryfikowani przez Biuro Informacji Kredytowej oraz Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor. Program objęty honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.
Amronet.pl jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Posiada aktualny Certyfikat Rzetelności. Potwierdza on solidność oraz wypłacalność przedsiębiorstwa. Certyfikat Rzetelności, potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Certyfikat Rzetelnej Firmy potwierdzony jest przez Ministerstwo Gospodarki.