Blogosfera

Przydatna wiedza na temat walut i biznesu oraz fakty z życia Amronetu.

Powrót do Blogosfery wróć

Korzyści z wymiany walut

Internetowy kantor – korzyści z wymiany walut

Postęp technologiczny ma wpływ na każdą dziedzinę naszego życia. Cyfryzacja usług nie ominęła wymiany walut, a funkcjonujące w Internecie kontory online sprawiły, że czynność ta stała się szybka i przyjemna. Jakie jeszcze korzyści daje nam wymiana walut online

Kantor internetowy – korzystane kursy i niskie spready

Kantory online to specjalne serwisy, które umożliwiają wymianę walut bez wychodzenia z domu. Odbywa się ona całkowicie elektronicznie, co sprawia, że transakcja jest tańsza. Wymiana walut online jest możliwa przez 24/h na dobę, a poszczególne kursy są na bieżąco aktualizowane w zależności od cen danej waluty na światowych rynkach. Kantory internetowe oferują niższe spready w porównaniu do ich tradycyjnych odpowiedników, ponieważ funkcjonują na większą skale przy niższych kosztach prowadzenia działalności. Nie płacą za wynajem lokali, ochronę, transport i przechowywanie gotówki i tym podobne usługi, związane ze stacjonarnym prowadzeniem biznesu.

Wymiana walut online – bezpieczeństwo i szybkość transakcji

Wymiana walut w kantorze internetowym jest możliwa z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolnej chwili. Przewalutowanie odbywa się w czasie rzeczywistym po aktualnym kursie. Cała transakcja w Internecie jest bezpieczna, ponieważ każdy kantor online posiada odpowiednie zabezpieczenia i certyfikat SSL, czyli ochronę stosowaną w bankowości internetowej. Dodatkowo po stronie bezpieczeństwa przemawia fakt, że dokonując wymiany walut online nie przemieszczamy się z gotówką po mieście, co sprawia, że minimalizujemy do zera ryzyko jej kradzieży.

Dodatkowe korzyści – darmowe przelewy zagraniczne

Kantory online oprócz podstawowej usługi, którą jest wymiana walut, umożliwiają także wysyłanie darmowych przelewów zagranicznych. Poza oszczędnością czasu na szukanie punktu umożliwiającego wysyłkę pieniędzy za granice, odnosimy również wymierne korzyści finansowe, ponieważ banki, czy firmy oferujące przekazy międzynarodowe pobierają ze usługi wysokie prowizje. Kantor umożliwia przewalutowanie środków i ich przelew za granicę bez wychodzenia z domu i ponoszenia dodatkowych kosztów.
Kantory online doskonale wpasowuje się w szybko postępującą cyfryzację usług finansowych. Polacy już dawno przekonali się, że obsługa produktów finansowych online ma taką samą jakość jak w placówkach, ale jest dużo tańsza, szybsza i wygodniejsza. W przypadku wymiany walut online sytuacja wygląda podobnie.

W Amronet.pl dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Dlatego zapraszamy do współpracy!

W Amronet.pl:

  • prowizja od wymiany to tylko 0,22%;
  • przelewy na konta w Polsce i za granicą są za 0 PLN;
  • transakcje realizujemy w 15 minut;
  • wysyłamy środki do krajów europejskich jak i również do USA oraz Chin;
  • prowadzenie konta jest i będzie bezpłatne;
  • otrzymasz potwierdzenie oraz fakturę za wykonane transakcje wymiany walut.

Piszą o nas:
1. rankingkantorow.pl
2. Pracawsieci.net

Zapraszamy do lektury! 🙂

nowszy wpis starszy wpis