Uwaga! Nowy rachunek do WPŁAT PLN PKO BP - 14 1020 5242 0000 2802 0492 9651
O nas
Wydarzenia
Nasza misja
Nagrody
Media

R-Six Team wygrał Antiqua Sailing Week

Z okazji tego, że Polska drużyna R-Six Team wygrała Antiqua Sailing Week oprócz nowej, super promocji dla klientów - >SPRAWDŹ< przygotowaliśmy również konkurs z wakacyjnymi nagrodami.

Wystarczyło wykonać jeden prosty krok:
umieścić pod postem na facebooku odpowiedź na pytanie:

Jaką dyscyplinę sportu uprawiasz lub jakiej dyscyplinie kibicujesz? Dlaczego akurat ten sport?
Nagrodę główną była walizka podróżna. Oraz dodatkowo rozdaliśmy 5 książek Jacka Boneckiego – Smartfonowy zawrót głowy, gdzie autor przekłada sztukę fotografowania, a teorię omawia na przykładach wyjątkowych zdjęć wykonanych w trakcie podróży od Bałtyku po Filipiny.

Jakie były najciekawsze odpowiedzi?
Pani Magdalena kocha biegać. Dlaczego?
„Bo daje wolność i niesamowicie oczyszcza głowę. Cudownie jest biegać po plaży i lesie i choć na chwilę oderwać się od problemów dnia codziennego, a kibicem jestem wielkim piłki nożnej i skoków narciarskich”
Pani Joanna zaś kocha siatkówkę:
„Od najmłodszych lat jestem wiernym kibicem piłki siatkowej często siedzę na trybunach kibicując różnym klubom, ale za czasów studenckich można było zobaczyć mnie także na boisku! Tam też poznałam swojego męża jest to nasza wspólna pasja i oderwanie od codziennych obowiązków.”

Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów, można tam przeczytać wiele ciekawostek ze świata walut, być na bieżąco z Amronetem oraz brać udział w konkursach. Kantor internetowy Amronet.pl stawia na sport ponieważ jesteśmy pełni podziwu ludzi, który kochają swoje pasje i starają się być najlepsi w swoich dyscyplinach!

Pozdrawiamy,
Zespół Amronet.pl

Testy samochodu Sokół 4x4

Słonecznego trzeciego lipca bieżącego roku dla grupy dziennikarzy z całej Polski na terenie kopalni węgla brunatnego w Bełchatowie przeprowadzono testy samochodu Sokół 4x4, którego sponsorem jest serwis Amronet.pl.
Sokół ma baterię o pojemności 85kWh i silnik o mocy 272 KM (200 kW). Na jednym ładowaniu może przejechać aż 200-300 km.
Warto dodać również ,że Innovation AG nie produkuje samochodów elektrycznych, ale konwertuje w e-samochody te o napędzie spalinowym – dzięki temu ślad węglowy (wytwarzany podczas produkcji) jest kilkaset razy niższy niż w przypadku kompletnej produkcji samochodu. Samochód, który wyklucza emisje spalin to idealne rozwiązanie dla naszego środowiska.
Dziennikarze oraz pracownicy kopalni byli zachwyceni możliwościami Sokoła oraz dobrym wpływem auta na naturalne środowisko.
My również, dlatego przy współpracy z naszymi kolegami z Sokoła przygotowaliśmy dla Was sierpniową, ekologiczną niespodziankę, o której niedługo się dowiecie!

Czy można połączyć internetowy kantor wymiany walut Amronet.pl z innowacyjnym autem jakim jest Sokół 4x4 – oczywiście!
Jak? Przekonacie się wkrótce!

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Zespół Amronet.pl

Payholding partnerem Cashless Fintech Evening

Wczoraj odbyła się druga edycja Cashless Fintech Evening, gdzie spółka Payholding,właściciel serwisów Amronet.pl, Gieldawalut.com oraz Pluskantor.pl została partnerem wspierającym.

Podczas wydarzenia odbyły się dwa panele, w których przedstawiono wyniki badania "GPS dla fintechów" oraz "Mapy Polskiego Fintechu" czyli kompleksowego opracowania dotyczącego branży fintech w Polsce.

Cashless.pl dziękujemy za tak profesjonalne przygotowanie gali. Jesteśmy pełni podziwu!