Kantor internetowy - wymiana walut online, przelicznik walut, kalkulator walut, aktualne ceny i kursy walut – Amronet.pl

Jak wpłacić środki

Aby dokonać Wpłatę, na Karcie Wpłata należy wybrać  walutę,  klikając myszką w daną walutę. Następnie należy wybrać  bank, z którego chcesz dokonać  przelewu środków. Na szarym polu po prawej stronie zostanie wyświetlony przypisany do każdego Użytkownika indywidualny numer konta  do przelewów odpowiadających wybranej walucie, dane odbiorcy oraz tytuł przelewu.

 

Następnie należy zrealizować przelew ze swojego rachunku  bankowego, wypełniając wszystkie dane zgodnie ze wskazówkami widniejącymi na szarym polu po prawej stronie ekranu. Po dokonaniu przelewu, w  zależności od czasu zaksięgowania środków w banku,  środki będą  widoczne w portfelu amronet.pl jako Środki  bieżące.

 

Uwaga: tytuł przelewu jest bardzo ważny, gdyż każda wpłata do amronet.pl jest identyfikowana właśnie po tytule przelewu, co pozwoli na szybkie zaksięgowanie wpłaty oraz na sprawną realizację transakcji.