Kantor internetowy - wymiana walut online, przelicznik walut, kalkulator walut, aktualne ceny i kursy walut – Amronet.pl

Ponad 45 tysięcy Klientów

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że firma Payholding.com właściciel serwisów do wymiany walut: www.amronet.pl, www.gieldawalut.com i www.pluskantor.pl obecnie obsługuje ponad 45 tysięcy Klientów.

Potwierdzeniem najwyższego poziomu świadczonych usług, na rzecz klientów jest zajęcie I miejsca, w kategorii KANTORY INTERNETOWE, z pośród wszystkich kantorów na terenie Polski. MARKA AMRONET.PL otrzymała CERTYFIKAT "LAUR KONSUMENTA 2018", ZŁOTE GODŁO w ogólnopolskim konkursie LAUR KONSUMENTA 2018.


 

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas darzycie. Zobowiązuje to, do jeszcze intensywniejszej pracy oraz służenia Klientom oraz Partnerom. "Laur Konsumenta" to największy program konsumencki w kraju. Zakrojony na skalę ogólnopolskiego sondażu, od 13 lat, przynosi producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi obecnie są liderami popularności. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci. LAUR KONSUMENTA jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie czy usłudze, formą jego zbiorowej rekomendacji. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie.
Z wyrazami szacunku

Zespół www.payholding.com