W jaki sposób dokonam wymiany w Amronet?

Wymiany walut dokonujecie Państwo po zalogowaniu się w Amronet, korzystając z karty „Nowe zlecenie wymiany”. Po kursie najlepszym dostępnym wymiana nastąpi w trybie natychmiastowym. Należy wskazać parę walutową zlecaną do wymiany np. : PLN/EUR czy PLN/USD, następnie wpisać kwotę do wymiany lub zaznaczyć opcję „wymień całość” oraz wybrać kurs:

-kurs najlepszy dostępny

-kurs własny

Jeśli zależy Państwu na czasie, najdogodniejszą opcją będzie kurs najlepszy dostępny, ponieważ wtedy zlecenie wymiany waluty zostanie zrealizowane automatycznie i zakupiona waluta w przeciągu kilku sekund znajdzie się w Waszym portfelu w Amronet.pl.

Przy realizacji zlecenia po kursie własnym, należy liczyć się z czasem oczekiwania na jego sfinalizowanie do kilku godzin lub nieco dłużej.

Po wybraniu pary walutowej oraz kursu dokonujecie Państwo akceptacji dodania nowego zlecenia, klikając przycisk „Akceptuj”. W przypadku kursu najlepszego dostępnego kliknięcie przycisku „Akceptuj” jest jednoznaczne ze złożeniem dyspozycji natychmiastowej (automatycznej) wymiany waluty.  Jeśli natomiast wybierzecie Państwo kurs własny, akceptacja oznacza, iż zlecenie jest w trakcie oczekiwania na realizację.

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź