Na czym polega wymiana po kursie własnym, jak ją zlecić i ile czasu trwa?

Wymiana waluty po kursie własnym daje Państwu możliwość  samodzielnego zaproponowania kursu po jakim chcecie wymienić daną walutę. Jest to dobra opcja dla Klientów, którym się nie spieszy, a chcieliby zrealizować transakcję możliwie najkorzystniej. Wymieniając po kursie własnym trzeba liczyć się bowiem z czasem oczekiwania na pojawienie się oferty przeciwstawnej. Może to trwać kilka godzin lub dłużej.

Aby zlecić wymianę po kursie własnym, po zalogowaniu się w Amronet.pl należy wejść w zakładkę „Nowe zlecenie wymiany”, następnie wskazać parę walutową do wymiany, np. PLN/USD, wpisać kwotę i wybrać kurs „najlepszy dostępny”. Kolejno trzeba dokonać akceptacji dodania nowego zlecenia klikając przycisk „Akceptuj”. Od tej chwili Państwa zlecenie wymiany figuruje jako otwarte- czyli w trakcie realizacji. Gdy pojawi się oferta przeciwstawna i zostanie ono sfinalizowane, otrzymacie Państwo automatycznie powiadomienie na swój adres e-mail.

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź