Czy mogę wymienić walutę w dni wolne od pracy?

Tak, Amronet.pl jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możecie zatem dokonywać transakcji i operacji kiedy tylko Państwo chcecie, również w weekendy i święta.

Niemniej jednak spośród banków zintegrowanych z platformą jedynie Santander Bank Polska S.A. (dawny BZ WBK  i PKO BP umożliwiają dokonywanie wpłat, w dniach wolnych od pracy. W praktyce: jeśli dokonacie Państwo wpłaty, w sobotę lub niedzielę z banku Santander Bank Polska S.A. (dawny BZ WBK),  lub PKO BP (dawny Nordea Bank INTELIGO), Państwa środki, w ciągu kilku minut będą już dostępne w platformie Amronet.pl. Możecie zatem złożyć zlecenie ich przewalutowania. Jeżeli chcecie Państwo pieniądze wymienić od razu, prosimy wybrać kurs najlepszy dostępny.

Pozostałe banki zintegrowane z platformą Amronet: Alior Bank (T-Mobile Usługi Bankowe oraz dawny BPH SA), PEKAO SA , grupa mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank, co oznacza, że umożliwiają realizowanie szybkich wpłat i wypłat wyłącznie w dni robocze.

 

 

 

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź