Jak założyć konto w Amronet.pl?

Konto w Amronet.pl założyć można w każdej chwili, szybko i bezpłatnie. Jest to proces w pełni zautomatyzowany, którego dokonujecie Państwo przez Internet. Wystarczy dokonać rejestracji, która trwa zaledwie chwilę. Jak już wspomnieliśmy, czynność ta nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zarejestrować można konto biznesowe lub indywidualne. Pierwszy krok to odwiedzenie naszej strony i wybranie pola „Załóż darmowe konto”. Następnie wystarczy podać adres email oraz hasło i kliknąć w przycisk „Załóż konto”. Amronet.pl automatycznie wysyła wówczas na Państwa adres e-mail link aktywacyjny, którym potwierdzacie rejestrację. Od momentu potwierdzenia możecie już w dowolny sposób zarządzać swoim kontem: aktualizować dane, wpłacać środki, składać zlecenia wymiany waluty oraz dokonywać wypłat na wskazany rachunek polski lub zagraniczny.

Dodatkowo jeżeli, posiadacie Państwo rachunek w banku, z którym współpracujemy, przelewy walutowe będą szybkie i bezpłatne! Banki, w których mamy rachunki to: Alior Bank (T-Mobile Usługi Bankowe oraz dawny BPH SA), PEKAO SA, Santander Bank Polska S.A. (dawny BZ WBK), PKO BP (dawny Nordea Bank oraz Inteligo), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas, Millennium Bank, z wyłączeniem przelewów wewnętrznych grupy mBank (były BRE Bank, mBank, MultiBank).

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź