Jak wpłacić środki do portfela w Amronet?

W celu dokonania wpłaty w pierwszej kolejności trzeba zalogować się do Amronet.pl. Następnie na karcie „Mój Amronet , wpłaty i wypłaty” kliknąć w zakładkę “Wpłata”. Wybieracie Państwo walutę, którą wpłacacie, po czym wskazujecie bank, z którego chcecie  dokonać przelewu środków. Po prawej stronie na szarym polu pojawią się dane do przelewu. Proszę zalogować się do bankowości internetowej i dokonać przelewu ze swojego rachunku bankowego na podane konto do przelewu, pamiętając o tym, aby rachunek odpowiadał wpłacanej walucie np. realizując wpłatę w euro (EUR), operacja zlecana jest z rachunku o tej samej walucie.

Tytuł przelewu jest indywidualny dla każdego użytkownika, zostaje automatycznie wygenerowany. Po dokonaniu przelewu, zależnie od czasu księgowania, w banku wpłata widoczna jest jako środki bieżące.

Ważne: Prosimy pamiętać o prawidłowym tytule przelewu zaczynającym się od AM… , co pozwala na automatyczną identyfikację środków użytkownika, a tym samym szybie zasilenie portfela.

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź