Do czego jest mi potrzebny indywidulany tytuł przelewu zaczynający się od AM…?

Rejestrując się w Amronet.pl każdy użytkownik otrzymuje indywidualny tytuł przelewu zaczynający się od AM. Jest on niezbędny, aby wpłaty były księgowane automatycznie, w możliwie najszybszym tempie z dowolnego miejsca na świecie. Możecie Państwo tytuł przelewu wraz z numerem rachunku przekazać komuś z rodziny, przyjacielowi czy zaufanemu kontrahentowi. Osoba ta będzie mogła wówczas bezproblemowo zasilić Wasz portfel, a środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane na koncie w Amronet.pl.

Co się stanie jeżeli nie wpiszę indywidualnego tytułu zaczynającego się od AM? W przypadku pominięcia indywidualnego tytułu przelewu, wydłuży się czas księgowania środków na koncie w serwisie Amronet.pl. Identyfikacja nie odbędzie się automatycznie, a pieniądze trafią na tzw. konto techniczne do momentu wyjaśnienia wpłaty. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres pomoc@amronet.pl z maila, który stanowi login do konta w serwisie Amronet.pl.

Czy przy kolejnych wpłatach mogę się posłużyć tym samym tytułem przelewu? Tak. Jest to udogodnienie, gdy regularnie wpłacają Państwo do Amronet.pl tę samą walutę z tego samego banku, na swoim rachunku bankowym możecie wówczas zapisać dane do przelewu lub ustawić zlecenie stałe.

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź