W jaki sposób mogę zmienić swój numer telefonu?

W dzisiejszych czasach zmiana numeru telefonu czy też operatora  GSM są na porządku dziennym. Niemniej jednak bardzo istotnym jest, aby w Państwa profilu w Amronet.pl widniał aktualny numer kontaktowy, gdyż w przeciwnym razie nie będziecie mogli np. dokonywać wypłat, które wymagają potwierdzenia kodem SMS. Prosimy zatem pamiętać o aktualizowaniu swoich danych. Zmiany numeru telefonu dokonać można bezproblemowo. Po zalogowaniu się do Amronet.pl wystarczy wejść w zakładkę „ Moje dane i konta bankowe”. Wyświetlą się wtedy Państwa dane wraz z numerem telefonu podanym podczas rejestracji obok opcji „Zmień”. Klikamy i wpisujemy nowy numer kontaktowy, zatwierdzamy przyciskiem „Potwierdź”. Taka dyspozycja zmiany numeru telefonu komórkowego powoduje  unieważnienie dotychczasowego, co oznacza, że kody autoryzacyjne będą już przesyłane na nowy numer.

Jeśli podajecie Państwo numer krajowego operatora, nie wprowadzacie prefiksu kraju. Gdy zaś numer telefonu należy do operatora zagranicznego, należy poprzedzić go prefiksem danego kraju ze znakiem +.

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź