Co się dzieje z moimi środkami, kiedy zapomnę podać indywidulany tytuł przelewu AM/… ?

Po dokonaniu rejestracji w Amronet.pl każdy Klient otrzymuje raz na zawsze przypisany do swojego konta w Amronet indywidualny tytuł przelewu, zaczynający się od AM/… w skład którego wchodzi ciąg znaków. Indywidualny tytuł przelewu AM/… jest równie ważny jak np. PESEL,  ponieważ znajdując się w dowolnym miejscu na świecie i przekazując go wraz z numerem konta  np.: osobie z rodziny, kontrahentowi czy przyjacielowi, środki wpłacone przez tą osobę trafią w trybie natychmiastowym, w sposób w pełni zautomatyzowany na Wasze konto w Amronet.pl. Powiadomienie o tym istotnym dla Państwa fakcie ( że portfel w Amronet.pl został zasilony ) otrzymacie w postaci wiadomości SMS na Wasz telefon komórkowy oraz adres e-mail. Po zasileniu portfela przewalutowania można dokonać natychmiastowo, a następnie od razu zrealizować wypłatę waluty na wskazane przez Was konto polskie lub zagraniczne. Jeśli posiadacie Państwo kartę do bankomatu spiętą z danym kontem walutowym, przelewając środki na to konto będziecie mogli dokonać gotówkowej wypłaty waluty w bankomacie za granicą, co przyczynia się do dużej oszczędności.

W przypadku pominięcia indywidualnego tytułu przelewu, wydłuży się czas księgowania tych środków na Państwa koncie w Amronet. Identyfikacja nie odbędzie się bowiem automatycznie, a pieniądze trafią na tzw. konto techniczne do momentu wyjaśnienia wpłaty.

Prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres pomoc@amronet.pl z maila, który stanowi Login do konta w serwisie www.amronet.pl.

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź