Obawy inwestorów coraz większe

Po piątkowych złych danych z niemieckiego przemysłu obawy inwestorów o światową recesję narastają. Bieżący tydzień raczej nie ukoi naszych nerwów. Nierozwiązaną pozostaje kwestia Brexitu, która to wchodzi w okres, gdzie przewidywania co do jej zakończenia są coraz bardziej pesymistyczne. Graniczna data decyzji została przesunięta na 12 kwietnia. Jest to ostatni dzień na decyzję, czy w Wielkiej Brytanii przeprowadzać wybory do Parlamentu Europejskiego. W tym tygodniu czeka nas znów seria głosowań w brytyjskim parlamencie – w środę wolne głosowania różnych opcji zgłaszanych przez posłów, w czwartek prawdopodobnie trzecia próba przegłosowania rządowego porozumienia.

Na rynku walut złoty dziś traci, chociaż nie tak mocno jak inne waluty rynków wschodzących. Przed godziną 14-tą za euro płacono 4,29, za dolara 3,79, za funta 5,02, a za franka 3,82 złotego.

Ekspert Amronet.pl

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź