Podjąłem decyzję 50zł lub 100zł oraz 25% Oszczędzam i zarabiam

Jak to działa i jakie zyski może Ci przynieść?

Poleć znajomego, możesz otrzymać 50zł lub 100zł i 25% z prowizji na zawsze od każdej wymiany.

Warunkiem otrzymania 50zł, które będą dodane do Twojego konta w Amronet.pl jest, aby Twój znajomy w okresie 3 miesięcy dokonał wymian na kwotę
5 000zł. Aby otrzymać 100zł Twój znajomy musi dokonać w ciągu 3 miesięcy wymian waluty na kwotę większą niż 50 000zł. Zawsze otrzymasz 25% z prowizji za każdą dokonaną przez niego transakcję.

Zaloguj się na konto w Amronet.pl i na karcie Strefa zysku zaakceptuj Regulamin Programu Partnerskiego.

Kiedy polecisz kantor wymiany walut Amronet.pl i Twój znajomy zarejestruje konto w Amronet.pl wpisując Twój adres email w polu email polecającego lub za pomocą linku trakującego, otrzymasz 50zł lub 100zł oraz dochód pasywny w wysokości 25% z jego prowizji za każdą dokonaną przez niego transakcję.

Powyższa Akcja nie kumuluje się z innymi akcjami promocyjnymi organizowanymi przez Amronet.pl

schemat zarabiania

Prowizja będzie naliczana i widoczna w Twoim koncie w Amronet.pl na karcie Strefa zysku. MinimaIna kwota prowizji do wypłaty to 100zł, po osiągnięciu których możesz zlecić wypłatę na Mój Amronet, Wpłaty i Wypłaty zasilając rachunek w PLN.

Akcja Zarabiaj za polecenie kierowana jest do wszystkich klientów

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź