Kantor internetowy - wymiana walut online, przelicznik walut, kalkulator walut, aktualne ceny i kursy walut – Amronet.pl

Jak założyć konto w Amronet?

W każdej chwili, bezproblemowo i całkowicie bezpłatnie możecie dołączyć do grona użytkowników platformy Amronet.pl. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji, która trwa zaledwie kilka minut. Czynność ta nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Zarejestrować można się zarówno jako firma, jak też użytkownik indywidualny.

Pierwszy krok to poprawne wypełnienie formularza znajdującego się na stronie w zakładce Moje konto kierującej do karty Rejestracja. We wskazanych rubrykach umieszczają Państwo swoje dane osobowe lub przedsiębiorstwa. Dane wprowadzane podczas Rejestracji muszą być poprawne, ponieważ np. numer GSM będzie wykorzystywany do uwierzytelniania operacji wypłat czy dodania konta.

Następnie należy wysłać formularz jednym kliknięciem a platforma bezzwłocznie odpowie na zgłoszenie, przekazując na Państwa e-mail link aktywacyjny z prośbą o potwierdzenie adresu. Od tej chwili możecie zarządzać kontem w dowolny sposób, zmieniając dane, wpłacając środki, składając zlecenia wymiany oraz dokonując wypłat.

Zakładka „Historia transakcji i operacji” umożliwia również dostęp do historii zleceń, dzięki czemu w każdej chwili można  zweryfikować status danej operacji.