Polskie przelewy oraz zagraniczne za 0 PLN!

Jak odpowiednio wybrać serwis do wymiany walut online?

Czy warto wymieniać waluty online?

Często w naszych Social Media powtarzamy, że wymiana walut przez Internet jest szybka i prosta. Dzisiaj pytamy – czy warto z niej korzystać? Tak!  Przede wszystkim serwisy do internetowej wymiany walut oferują korzystne kursy. O wiele korzystniejsze aniżeli kursy w bankowości lub kantorze stacjonarnym. Dzięki wymianie internetowej zyskujemy nie tylko pieniądze, ale także swój czas – cały proces wymiany odbywa się bez wychodzenia z domu. Wymieniając waluty online, nie jesteśmy także narażeni na wożenie ze sobą większej ilości gotówki – tutaj wystarczy kilka klików i gotowe!

Na co zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego serwisu?

Kantory internetowe oferują swoim Klientom liczne promocje, negocjacje cenowe, programy partnerskie lub inne usługi.  Co ważne, kursy walut lub spread także różnią się od siebie, w zależności od danego serwisu. Na co warto zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego serwisu? Podpowiadamy:

  • wysokość kursu lub spreadu
  • aktualizacja kursów
  • bezpieczeństwo strony internetowej
  • prowizje i opłaty dodatkowe np. koszty przelew
  • czas księgowania środków
  • globalność przelewu
  • promocje dla nowych klientów
  • opinie klientów
  • regulamin serwisu

Ranking kantorów internetowych

Na rynku jest kilkanaście serwisów do wymiany walut. Kursy w serwisach internetowych najczęściej zmieniają się co kilka sekund dlatego samodzielne porównanie oferty w sposób rzetelny, może sprawić nam trudność. Aby znaleźć ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom warto skorzystać z rankingu kantorów walutowych. To nic innego jak porównanie serwisów pod różnymi względami. Dzięki niemu pewniej podejmiesz decyzję o wyborze najbardziej optymalnego serwisu. Przykładem takiego rankingu jest strona internetowa https://rankingkantorow.pl/ który uwzględnia większość opisanych powyżej aspektów. W serwisie możesz sprawdzić m.in.: aktualne kursy, ocenę obsługi klienta, liczbę banków zintegrowanych, ilość dostępnych walut lub opłaty dodatkowe.

Zachęcamy do sprawdzenia serwisu i podjęcia decyzji o doborze swojego nowego kantoru do wymiany walut online!

Sprawdź nas na: https://rankingkantorow.pl/amronet-pl/

 

Udostępnij innym