Kantor internetowy - wymiana walut online, przelicznik walut, kalkulator walut, aktualne ceny i kursy walut – Amronet.pl

Jak najszybciej dokonać wymiany?

Aby od razu wymienić pieniądze, należy skorzystać z wyboru kursu Po najlepszym dostępnym. Serwis automatycznie wybierze dla Państwa najkorzystniejszy kurs w Amronecie, wówczas dopasowanie ofert nastąpi automatyczne.

Najszybsze przelewy do i z Amronetu zrealizujecie Państwo w bankach, w których Amronet ma rachunki bankowe czyli w Alior Bank, BGŻ Paribas, TMobile (kierując wpłaty na Alior Bank), PEKAO SA, BZ WBK, PKO BP, BRE Banku (obecnie mBank MSP i korporacje)* oraz w Banku Raiffeisen Polbank które umożliwiają realizowanie szybkich i bezpłatnych przelewów, wówczas środki na koncie powinny być dostępne w czasie kilku do 30 minut od zlecenia przelewu. Pozostałe banki wykonują przelew złotowy od 2 godzin do 1 dnia, a przelew walutowy od 12 godzin do 3 dni roboczych.

* Czas realizacji przelewów w ramach grupy mBanku (BRE Bank, mBank i MultiBank) jest dłuższy i wynosi często kilka godzin do pełnego dnia roboczego. W przypadku mBanku i MultiBanku występują również opłaty za przelewy bankowe.