Co nas czeka w tym tygodniu?

Rozpoczynający się  tydzień będzie obfitował w kilka interesujących informacji ekonomicznych. Poznamy marcowe raporty z USA. Indeksy PMI wskazały tam na umiarkowane schłodzenie koniunktury, jednak w tym tygodniu czekają nas ważniejsze raporty ISM (w tym dla przemysłu już dziś) oraz raporty z rynku pracy. Zachowanie amerykańskiej gospodarki może być w kontekście całego roku przesądzające dla rynków.

Znowu pojawi się temat brexitu. W piątek umowa premier May znów została odrzucona. Premier nie ogłosiła swojego planu, ale parlament już dziś głosować będzie na kolejnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest unia celna z UE, która pozwoliłaby na utrzymanie otwartej granicy z Irlandią.

Na rynku walut zmian niewiele. O godzinie 12-tej za euro płacono 4,30, za dolara 3,82, za funta 5,00, a za franka 3,84 złotego.

Ekspert Amronet.pl

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź