Amronet Sp. z o.o. zmienia nazwę na Payholding Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Amronet Sp. z o.o. zmienia nazwę na Payholding Sp. z o.o.

Zarząd Spółki informuje o zarejestrowaniu przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabryczna VI Wydział Gospodarczy KRS zmiany nazwy firmy z Amronet Sp. z o.o. na Payholding Sp. z o.o. Podwyższono także wysokość kapitału zakładowego, który obecnie wynosi 700 000 PLN. Bez zmian pozostają adres siedziby Spółki, NIP, REGON oraz numery rachunków bankowych.

Zmiana nazwy firmy nie pociąga za sobą żadnych zmian z punktu widzenia Klientów oraz Partnerów Payholding Sp. z o.o. Pełne dane Spółki od dnia dzisiejszego są następujące:

Payholding Sp. z o.o.
Gwiaździsta 66, Lok. 22 piętro
53-413 Wrocław
NIP 894-30-47-640
tel.: +48 71 374 20 50
email: info@payholding.com
www: www.payholding.com

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy pod nr rej. 0000472748 Kapitał zakładowy 700 000 PLN REGON: 022207267

Dlaczego się zmieniamy?

Zmiana nazwy spółki to naturalna konsekwencja przyjętej strategii, w której naszą główną marką są „nowe technologie w celu poprawy zarówno procesów, jak i wygody użytkowania ich systemów”.

Informacja o firmie:
Spółka Payholding Sp. z o.o. jest właścicielem platformy do wymiany walut www.amronet.pl. Szybkość, bezpieczeństwo i wygoda dokonywania transakcji walutowych to główne atuty korzystania z internetowej platformy wymiany walut Amronet.pl. To najnowocześniejsza platforma wymiany walut na internetowym rynku. Platforma jest Oparta o algorytm sztucznej inteligencji, kontrolujący cały proces obsługi klienta i jego transakcji. Amronet.pl umożliwiaja wymianę walut pomiędzy użytkownikami serwisu. Za pośrednictwem Amronet.pl można kupować PLN, EUR, USD, RUB, GBP oraz CHF. Amronet swoją ofertę kieruje zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

Pragniemy nadmienić, że Amronet.pl otrzymał cztery nagrody wyróżniające usługi wymiany walut na rynku internetowym. Pierwsza nagroda to godło ODKRYCIE ROKU w ogólnopolskim konkursie LAUR KONSUMENTA 2016, w kategorii KANTORY INTERNETOWE. Druga nagroda CERTYFIKAT LAUR EKSPERTA 2016/2017. Usługa: “Bezpieczna wymiana walut online”. W Konkursie “LAUR Eksperta” identyfikowane i wyróżnione są produkty oraz usługi, które w opinii Kapituły właściwie odpowiadają na potrzeby konsumentów, cechują się wysoką jakością, są interesujące, wartościowe, nowoczesne i godnie polecenia klientom. Trzecia nagroda CERTYFIKAT DOBRA MARKA 2016 JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA, w kategorii “ODKRYCIE ROKU”. Czwarta nagroda CERTYFIKAT “LAUR KONSUMENTA 2017”, SREBRNE GODŁO w ogólnopolskim konkursie LAUR KONSUMENTA 2017 w kategorii KANTORY INTERNETOWE. Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym Państwo nas darzycie. Zobowiązuje to, do jeszcze intensywniejszej pracy oraz służenia Klientom oraz Partnerom.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Payholding
E-mail: info@payholding.com
Internet: www.payholding.com

Payholding Sp. z o.o. ul. Gwiaździsta 66, Lok. 22 piętro, 53-413 Wrocław NIP: 894-30-47-640, KRS: 0000472748, Sąd Rejonowy dla Wrocławia–Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 700 000 PLN.

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź